• Beylikbağı Mah. Çelikoğlu Cd. No:145, Gebze -Kocaeli
  • 0(262) 655 02 65

Hakkımızda

Firmamız 1984 yılında kurulmuş ve Madencilik Sektöründe faaliyete başlamıştır.

1991 yılından itibaren Çayırova-Gebze ‘deki kendi yerinde üretim ve satış faaliyetlerini yürüten AKSEM 1997 yılından itibaren yurtdışındaki çeşitli firmaların mümessilliğini alarak, Endüstriyel Ekipman Satış ve Projelendirme çalışmalarını devam ettirmektedir.

Satış

Yurtdışında mümessili bulunduğu konusunda uzman, yüksek teknoloji ve kaliteyi sunan firmaların ürünlerini iç ve dış pazarda satış-servis-yedek parça olanakları ile sunmaktadır.

Danışmanlık

Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile her türlü Endüstriyel Tesis ve Proje ile ilgili Tasarım ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Projelendirme

Firmamız satışını gerçekleştirdiği ürünler ile ilgili müşterilerine ihtiyaçlarına göre proje hizmeti sunmaktadır.

Tek bir Ekipmandan, komple anahtar teslimi tesise kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilen firmamız konusunda uzman kişi ve kuruluşlar ile çalışmaktadır.

İnşaat-Taahhüt ve Montaj

Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile her türlü Endüstriyel Ekipman ve Tesis Elektromekanik Montajı ile İnşaat faaliyetlerini kendi bünyemizde müşterilerimize sunmaktayız.

Kalite

Kurulduğundan bugüne kadar kalite anlayış ve tarzından hiç ödün vermeden, aynı hizmet ve kaliteyi müşterilerine sunmaktadır. Mümessiliğini yapmakta olduğu firmalar konusunda uzman kuruluşlar tarafından düzenlenmiş kalite belglerine sahiptirler.

Top